Obchodní podmínky 

Všeobecné a bezpečnostní podmínky použití CMS zoom-driver

Nabyvatel zoom-driver CMS licensed software (dále jen zoom-driver) je nájemce webu (ubytovací zařízení, restaurace, e-shop atd.), kterému je zoom-driver poskytnut na základě licence.

zoom-driver umožňuje Nabyvateli redakčně spravovat informace na webu o jím poskytnutých službách včetně komunikace s nimi.  Informace které Klient o své osobě a případně i o své internetové aktivitě prostřednictvím zoom-driver poskytne Nabyvateli, jsou při následném datovém on-line přenosu chráněny bezpečnostním SSL certifikátem Let’s Encrypt Authority X3.

Za veškerý obsah, osobní údaje, informace, které jsou prostřednictvím zoom-driver, zprostředkovány Klientům, zodpovídá Nabyvatel. Nabyvatel taktéž zodpovídá za veškerou komunikaci s Klientem včetně jeho informovanosti ohledně poskytnutých služeb, storno podmínek, reklamací, převodních kurzů měn atd. 

Poskytovatelem a vlastníkem systému zoom-driver je obchodní společnost virtual-zoom s.r.o.

virtual-zoom s.r.o. žádným způsobem nevstupuje a nijak nefiguruje ve smluvním vztahu mezi Nabyvatelem a Klientem a proto neručí za případné vzniklé nároky za škody nebo ztráty, které mezi Nabyvatelem a Klientem vznikly.